Franchising Neden Göksel Tantuni

Renzo Rogers

ÇÜNKÜ ÜRÜNLER HELAL BELGESİNE SAHİP EN TAZE ETLERDEN YAPILIR;

Kaliteli ve muhteşem hizmeti ile, doyumsuz lezzet Göksel Tantuni'de! Helal belgesine sahip, en güzel ve en taze etler seçilir. Özel tekniklerle Göksel Tantuni için hazır hale getirilir. Her bir porsiyon özenle pişirilir ve hızla önünüze gelir.
İLETİŞİM
Scotty Mason

Çünkü En Taze Sebzeler ve Baharatlar Seçilir;

Mersin’in en iyi üreticilerinden en doğal, en besleyici ve lezzet açısından en değerli olan baharatları tedarik ediyoruz. Bu ürünlerde renkten kıvama, lezzetten hijyene kadar birçok unsuru gözden geçiriyor; ürün seçimini büyük bir özenle yapıyoruz. Sonuç olarak en kaliteli ve en lezzetli baharatları seçmiş olmanın güveniyle, içimiz rahat bir biçimde sizlere hizmet veriyoruz.
İLETİŞİM
Brittney Hall

Çünkü Aşkla Pişer;

Lezzete aşık olan herkes, en iyiye ve kaliteliye layıktır! Seçilen taze etlerin içerisine eklenen sevgi ile usta ellerde pişirilen her bir ürünümüzü büyük bir özenle hazırlıyor, tadına hayran kalacağınız muhteşem bir tantuni olarak sizlere sunuyoruz.
İLETİŞİM
Johnny Garnett

Çünkü En Kısa Sürede Müşteriye Ulaşır;

İşinin ehli olan lezzet ustalarımız ve tecrübeli takım arkadaşlarımız ile, kalitemizin yanı sıra fazlasıyla hızlı bir hizmet sunuyoruz. Günlük biçimde hazır ettiğimiz ürünler ile taleplerinizi hemen karşılıyor, sipariş verdiğiniz anda lezzetimizi hazırlamaya başlıyoruz.
İLETİŞİM
Roberto Bourke

Çünkü Lezzeti Kalite Belgeleri İle Onaylanmıştır;

Bizi biz yapan kalite, ISO 9001 ve ISO 22000 belgeleri ile tescilli. 1977'den beri bu güvenle en iyi tantunileri hazırlıyor, ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden lezzet sunuyoruz. Etin kalitesini belirleyen kemik oranı ve yağlılık gibi unsurlara da dikkat ediyor; en kaliteli ve en lezzetli etleri seçmiş olmanın güveniyle, içimiz rahat bir biçimde hizmet veriyoruz.
İLETİŞİM